O Tribos® Polska

ODKRYJ Doskonałość Ochrony Tribos®

TRIBOS® to super wytrzymałe powłoki polimerowe, gwarantujące najwyższą ochronę przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami.

Kolejną ogromną zaletą Tribos® jest wydobycie pełni błysku zabezpieczanej powłoki. Lakiery pokryte naszymi powłokami uzyskują niepowtarzalny błysk, znacznie głębszy niż lakiery fabryczne.

TRIBOS® można stosować na wiele powiechni takich jak lakiery, szkło, stopy metali czy wszelakie materiały sztuczne.

Jeśli posiadasz samochód, jacht czy odrzutowiec zapraszamy Cię do spędzenia chwili na zapoznaniu się z naszą ofertą.

Smutną rzeczywistością jest to, że niezależnie jaki pojazd posiadasz od razu po opuszczeniu fabryki jest on narażony na ciężkie warunki. Promieniowanie UV, kwaśnie deszcze, sól, zanieczyszczenia powietrza i inne chemikalia - wszystie te i wiele innych czynników niszczą powłokę Twojego pojazdu i sprawiają, że jego lakier matowieje. Jedyną profesjonalną ochroną sprawdzoną na tysiącach pojazdów są powłoki ochronne Tribos®.

Naszą pasją jest zabezpieczanie powierzonych nam pojazdów. Sprawdź co mówią nasi motoryzacyjni klienci.

Na naszej stronie dowiesz się czemu i jak Hielaman Ltd stworzył powłoki TRIBOS® – najnowocześniejszy w kwestii ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi materiał polimerowy. Dowiesz się również czemu nasze powłoki zostały uznane za najlepsze na świecie.

Spędź chwilę na naszej stronie - gwarantujemy Ci ekscytującą podróż w zupełnie nowy świat nieskazitelnie zabezpieczonych jachtów, samolotów czy samochodów oraz co najważniejsze zadowolonych klientów.

Więcej informacji o najnowszych produktach znaleźć możesz na naszym twitterze lub facebooku.

Mamy nadzieję, że czas spędzony na naszej stronie będzie dla Ciebie przyjemnością i pozwoli dokonać właściwego wyboru.

W celu kontaktu zapraszamy do napisania wiadomości na adres: info@tribos.pl

Czekamy na kontakt!

Tribos is a registered trademark of Tribos Coatings (International) Ltd.