Ochrona lakieru

TRIBOS® Ochrona Lakieru

TRIBOS® jest unikatowym produktem zabezpieczającym lakier samochodowy. Przystosowany jest do pracy nawet w najagresywniejszym środowisku.

TRIBOS® eksponuje błysk lakieru i sprawia, że powłoka lakiernicza wygląda lepiej niż fabryczna. Tribos zabezpiecza także lakier przed promieniami UV, solą, kurzem, spalinami, olejami i innymi zanieczyszczeniami przylegającymi do samochodu.

TRIBOS® - NIEWIARYGODNA JAKOŚĆ

Niezależnie czy posiadasz Forda czy Ferrari TRIBOS® udowodnił, że nasze produkty są tym na co czekał świat motoryzacji.

Dlaczego wybrać TRIBOS® ochrona lakieru?

Jak działa TRIBOS® ochrona lakieru?

Jak aplikuje się TRIBOS® na lakier samochodowy?

Jakie elementy można zabezpieczyć powłoką TRIBOS®?

Ile kosztuje powłoka TRIBOS® do lakieru samochodowego?

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o systemieTRIBOS®?

Dlaczego ochrona lakieru jest taka ważna?

Przykład 1

Przykład 2

Dlaczego wybrać ochronęTRIBOS®?

Czy kupując samochód mówiłes: "Mój samochód wygląda pięknie - chciałbym, żeby dało zachować się ten blask na lata". Z ochroną TRIBOS®uzyskasz ten i wiele innych efektów:

•Olśniewający lepszy-niż-fabryczny blask lakieru, który trwa i trwa.

•Nigdy więcej polerowania czy woskowania, wystarczy zwykłe umycie samochodu.

•Głęboki połysk na czarnych powierzchniach, jasny blask na jaśniejszych.

•Zachowanie wartości samochodu i duma posiadania wyglądającego jak nowy samochodu.

•System hydrofobowy, który utrzymuje szyby przejrzystymi, polepszając ich widoczność.

•Aplikowany fabrycznie przez producentów ekskluzywnych samochodów.

Jeśli przyjrzymy się powierzchni lakieru pod mikroskopem, pozornie płaska powierzchnia jest w rzeczywistości szorstka i nierówna. Większość środków do lakieru (polerowanie, woskowanie) skupia się na wyrównaniu tych nierówności w celu zapewnienia blasku.

Szorstka powierzchnia rozprasza padające na nią promienie świetlne w różnych, przypadkowych kierunkach - z tego też powodu lakier wydaje się być rozmyty, wyblakły czy też po prostu nudny. W przypadku powierzchni idealnie płaskiej promienie świetlne odbijają się w sposób równoległy do siebie tak jak w przypadku lustra. Tworzy to idealną warstwę lakieru bez najmniejszych skaz.

Dodatkowo ochrona TRIBOS® zawiera specjalnie dodane kryształy tlenku tytanu (niespotykane w innych środkach), które zapewniają długotrwałą ochronę lakieru przed światłem UV i blaknięciem uzyskanego blasku.

Jak działa ochrona TRIBOS®?

Tribos® jest polimerem zaprojektowanym specjalnie do powierzchni lakierowanych. Działa on jak "nieprzemakalna" warstwa oddzielająca lakier Twojego samochodu od warunków atmosferycznych i zanieczyszczeń, które normalnie by do niego przylegały.

Formuła TRIBOS® zawiera ponadto amino-funkcyjne silikony i żywice silikonowe, które chemicznie "przywiązują" się do chronionej powierzchni w odróżnieniu od innych środków, które są osobną niezwiązaną z lakierem warstwą. Po 2-24 godzinach od nałożenia tworzą bardzo twardą barierę, która odbija zanieczyszczenia i wodę.

TRIBOS® jest unikalnym środkiem ze względu na ochronę przed promieniami UV pochodzącymi z promieniowania słonecznego. Specjalna struktura Tribos® sprawia, że promieniowanie UV jest absorbowane i w dużej części odbijane na zewnątrz. Chemiczne związanie z powierzchnią chronioną sprawia, że warstwa jest prawdziwie długotrwała.

Jak aplikuje się ochronę TRIBOS®?

Tak jak w przypadku wszystkich środków ochrony pojazdów proces nakładania jest kluczem do idealnego efektu. Żeby cieszyć się pełną jakością naszego produktu trzeba poświęcić nie mniej uwagi na przygotowanie i aplikację naszego produktu niż na wymyślenie samej formuły Tribos®.

Nasi specjaliści mają opanowane specjalne techniki nakładania Tribos® w zależności od rodzaju czy jakości lakieru.

Inaczej nakłada się Tribos® na lakier nowego samochodu niż na lakier samochodu wyprodukowanego kilka lat temu.

NakładanieTRIBOS®jest normalnie procesem dwustopniowym na nowych bądź niezniszczonych powierzchniach lecz może wymagać dodatkowego stopnia przygotowań jeśli wymagane są poważniejsze naprawy powierzchni.

KROK PIERWSZY

Za pomocą trzech różnych gradacji pasty polerskiej TRIBOS® usuwamy istniejącą, zewnętrzną warstwę lakieru oraz wszelkie inne środki znajdujące się na lakierze (np. zanieczyszczenia, wosk, teflon) oraz drobne ryski, odpryski i inne skazy powstałe wskutek działania warunków pogodowych.

KROK DRUGI

Po wykonaniu wstępnych przygotować za pomocą narzędzi TRIBOS® ostatecznie polerujemy powierzchnię, czego rezultatem jest idealna powierzchnia przygotowana na zaaplikowanie osłony TRIBOS®.

KROK TRZECI

Ostateczna, najważniejsza warstwa systemu TRIBOS® jest delikatnie nakładana przez naszych ekspertów. Do tego celu stosujemy unikalne narzędzia polerskie przystosowane specjalnie do tego celu. Warstwa ta potrzebuje 2-24 godzin w celu utwardzenia. W tym czasie wszystkie indywidualne polimery łączą się w jedną supermocną warstwę.

REZULTAT

Idealnie gładka, nieprzenikliwa, zupełnie przezroczysta warstwa gwarantująca najwyższy połysk i zabezpieczająca lakier Twojego samochodu na długie lata.

Gdzie mogę zabezpieczyć swój pojazd?


Na całym świecie jest wiele certyfikowanych ośrodków TRIBOS®. W Polsce jedynym certyfikowanym przez TRIBOS® przedsiębiorstwem jest PPHU ULAFOL. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt drogą mailową kontakt@tribos.pl bądź telefoniczną (89)5349308 lub 792045696.

Ile kosztuje TRIBOS®?


Ceny ochrony Tribos® różnią się w zależności od typu, rozmiaru i stanu Twojego samochodu. W celu wstępnej wyceny prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (89)5349308 lub 792045696.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji na temat TRIBOS®?

Jeśli nie znalazłeś wszystkich potrzebnych informacji na stronie TRIBOS® Polska po więcej informacji odsyłamy na stronę WWW.TRIBOSCOATINGSAUTOMOTIVE.COM oraz nasze media społecznościowe. Nie krępuj się żeby skontaktować się z nami telefonicznie badź poprzez e-mail.

 

Polecamy również:


Tribos is a registered trademark of Tribos Coatings (International) Ltd.