• TRIBOS® Coatings Automotive

  Jachty - Ochrona Farby

  Jachty - Ochrona Farby

 • TRIBOS® Coatings Marine

  Tribos® - ochrona szyb

  Tribos® - ochrona szyb

 • Powłoki lotnicze TRIBOS®

  Tribos® - ochrona warstw poliestrowych

  Tribos® - ochrona warstw poliestrowych

 • Współpraca z TRIBOS® Polska

  Wycena szacunkowa

  Wycena szacunkowa

Witamy na stronie Tribos® Polska

Tribos® - Niewidzialne powłoki ochronne do lakieru, szkła i materiałów syntetycznych, które naprawdę działają. Powłoki Tribos to nie polerowanie czy konwencjonalna ochrona. Tribos to sztuka ochrony powierzchni za pomocą najnowocześniejszego materiału tworzonego i ulepszanego przez firmę Tribos® w celu stworzenia super wytrzymałej powłoki ochronnej. Aktywne polimery Tribos® tak wytrzymałe, że utrwalają błysk powierzchni na lata. Najlepsza ochrona szkła, stopów, żywic poliestrowych oraz materiałów syntetycznych - perfekcja w sztuce ochrony jednostek morskich.

icon
icon
icon
icon
Jachty – ochrona farby
Tribos® jest unikatowy. To jedyny środek ochrony farb morskich udowodniony na przestrzeni lat jako skuteczny i działający w najbardziej agresywnych środowiskach. Tribos® Ochrona farb jednostek wodnych zapewnia "lepszy niż nowy" połysk oraz zapewnia całkowitą ochronę przed promieniowaniem UV, kwaśnymi deszczami, olejami, spalinami, wyciekami paliwa, solami i innymi zanieczyszczeniami.
Tribos® - ochrona szyb
Tribos® Ochrona Szkła na jednostkach wodnych tworzy wyjątkową chemiczną barierę, która utrzymuje szkło jaśniejsze i czystsze, znacznie zwiększając widoczność oraz bezpieczeństwo, poprzez tworzenie szklanych powierzchni hydrofobowych (np. wodoodpornych).
Tribos® - ochrona warstw poliestrowych
Tribos® Ochrona powierzchni poliestrowych tworzy unikatową chemiczną barierę, która utrzymuje powierzchnię poliestrową jak nową przez dłuższy czas, znacznie polepszając wygląd twojej jednostki wodnej i czyniąc jej powierzchnię o wiele łatwiejsze do czyszczenia.
Tribos® Wycena szacunkowa
Jeśli chciałbyś porozmawiać z naszym konsultantem od ochrony i opieki nad Twoim jachtem przy użyciu środków Tribos® oraz o korzyściach płynących z ich zastosowania skontaktuj się z nami drogą mailową bądź telefoniczną.
Tribos is a registered trademark of Tribos Coatings (International) Ltd.