Tribos® Polska Współpraca

Oferta naszej firmy skierowana jest dla renomowanych salonów oraz komisów samochodowych, wypożyczalni samochodów jak i również wyspecjalizowanych myjni samochodowych oraz przedsiębiorstw zajmujących się kosmetyką samochodową (np. oklejaniem bądź przyciemnianiem szyb). Dysponujemy najwyższej jakości produktami służącymi zabezpieczeniu, ochronie wyglądu oraz pielęgnacji pojazdów.

Współpraca z nami jest doskonałą okazją oraz możliwością rozbudowania własnej oferty by odpowiadać współczesnym wymogom cywilizacyjnym jak ochrona przed zanieczyszczeniami, korozją i całą masą niszczących związków chemicznych obecnych w atmosferze jak i wyjście naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów i pasjonatów motoryzacji chcących dokładnie zadbać o swoje samochody oraz jednostki zarówno wodne jak i lotnicze.

    W dużym skrócie współpraca z nami oferuje:
  • zwiększenie renomy jak i konkurencyjności salonu, dzięki ofercie najnowocześniejszych powłok ochronnych na rynku,
  • przewagę nad konkurencją oferując usługę, której ona nie posiada w swojej ofercie,
  • wprowadzenie do sprzedaży nowej oferty serwisowej,
  • generowanie dodatkowych zysków, ze sprzedaży (marży) na nasze usługi,
  • podniesienie wartości pojazdu podczas sprzedaży (samochody używane)
  • nie wymaga dużych wkładów własnych aby rozpocząć działalność.

Zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną jak i mailową (podając nam jak najwięcej informacji na temat własnych możliwości abyśmy mogli jak najlepiej zacząć współpracę).Tribos is a registered trademark of Tribos Coatings (International) Ltd.